...

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Scott McCall House

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Scott McCall House   Sun Oct 14, 2018 7:36 pm

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://underworld-rpg.forumotion.me
Alex Mitchell

PříspěvekPředmět: Re: Scott McCall House   Thu Nov 08, 2018 6:19 pm

Chápavě pokýve hlavou a pak se tedy s ním vydá směrem k místu, které mělo být jeho domov. Musela uznat, že vypadal prostorně a hlavně útulně.

"Bydlíš tu sám či s rodiči?" optá se s úsměvem, snaží se opět nadhodit nějaké téma. Upřímně řečeno, ona sama taky bydlela s rodiči, což on věděl, ale kdyby měla možnost, odstěhovala by se do svého vlastního obydlí. Nemusela by se tak bát, že se její magie každou chvíli projeví. Takhle se každodenně bála svého odhalení, ale ještě více nenávisti z jejich strany.

Upraví si vlasy a skousne si spodní ret. Byli všichni rodiče tak netolerantní jako ti její? "Tví rodiče o tom všem šílenství ví? Že patříš mezi nadpřirozeno?" zeptá se s pohledem zabodnutým v zemi, protože o sobě nechtěla nic prozradit. Prozradit nějak svým pohledem, že je taky podobná jako oni. "A dokážou to tolerovat?"

Mohla být trochu podezřelá, ale na tom jí teď až tak strašně moc nezáleželo. Hlavně chtěla získat i nějaké odpovědi... Samozřejmě přímo na své otázky je asi nikdy nedostane. Neznala nikoho, kdo by pomohl s jejím ovládáním, protože neznala nikoho stejného. Tiše si povzdechne a zastrčí si vlasy za uši.

Pravdou bylo, že čím déle už nečarovala, tím více v sobě cítila tu energii, která dle ní každou chvilku mohla 'explodovat' a Alex mohla něco provést. Proto se snažila zachovat chladnou hlavu, aby se nic zlého nemuselo přihodit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Scott McCall House   Mon Nov 12, 2018 4:28 pm

Nakonec spolu došli až k němu domů. On sám byl celou dobu v tichosti, neměl nic moc zapotřebí něco říkat, spíš se topil ve vlastních myšlenkách o tom všem co se děje, ostatně jak to dělal každý den. Když došli k němu domů, otevřel, pustil ji jako první a hned za ní vklouzl sám do domu a zamkl. Sám moc dobře věděl, že zámek jen tak nevydrží proti lovcům rozhodně ne, ale jistota byla jistota. "Pro jistotu," řekl to ještě nahlas, aby se Alex nevyděsila.

Zul si boty a pozval ji dál. Sám šel pomalým krokem aby se mu nikam neztratila a tak ji pořád sledoval ostražitým pohledem. Kdo by chtěl mít tu někoho, kdo je lovec, ovšem po té otázce se lehce zarazil a pootočil se pořádně na ní. Vypadala celku nejistě, že by ji vadilo, že žije s rodiči? Copak jim něco tají? "Ano s mámou. Otec odešel, když jsem byl malý," pokrčí rameny neboť přes to všechno se s otcem setkal několikrát a sám mu odpustil, ovšem doma by ho už nechtěl.

Dojde do kuchyně a sám se natáhne pro sklenici, neboť měl celkem žízeň. "Dáš si něco?" samozřejmě se nezapomněl slušně zeptat, ale místo odpovědi se mu dostala spíš další otázka. "Máma o tom ví. Zjistila to velmi nepěknou situací. Dokonce se mě i bála, ale pak pochopila, že je to část mě a začala mě chápat, i když moje sebevražedné sklony pro přátelé a město moc ne," zasměje se a pak si vydechne. "Ale jo toleruje to," přikývne, i když moc nechápal, proč se na to ptá. Asi opravdu něco tají a Scotta lákalo zjistit co.

"Cítím že něco tajíš. Nic mi do toho není, ale asi není příjemné mít za rodiče lovce, kteří nenávidí všechno to nadpřirozeno. Nikdy jsem tomu moc nerozuměl, jaké to vlastně je, ale i tak mě to mrzí,"
poví nakonec a opře se o linku za sebou, neboť se mu moc nechtělo stát rovně a tak aby to vypadalo že to myslí vážně, což taky myslel. Nedokázal by si představit, co by se stalo, kdyby jeho máma byla lovec, a tak si mohl v klidu oddechnout, že nedokáže ublížit ani mouše.
Návrat nahoru Goto down
Alex Mitchell

PříspěvekPředmět: Re: Scott McCall House   Mon Nov 12, 2018 7:18 pm

Taky se podivila, když zamkl dveře, ale zároveň to chápala. Nebylo tady v tomhle městě bezpečno a tak to bylo normální bezpečnostní opatření. Sama si tedy pak ještě zula boty, aby nebyla neslušná a následovala ho. Nemohla si nevšimnout jeho pohledu a věděla, že je někde.

"To mě mrzí..." vlastně ona sama si nebyla jistá, zda její rodiče byli praví. Odněkud se magie vzít musela, od jednoho z nich... "Dala bych si jen vodu," poví pak rychle, aby zmizela od tématu.

Nad jeho situací s mamkou se pouze pousměje, protože na to neměla přímo co říci. Byla za něj ráda, protože tohle se jen tak někomu nepoštěstilo a rozhodně jí se to nepoštěstí. Dovolí si pak usadit se na linku, přičemž ho pozoruje a zatají dech, když i on ví, že něco tají. Když on to zjistil za takovou chvilku, jak to mohla skrývat navždy před rodiči?

A tak co by ještě mohla ztratit? Kdyby se to na ní rozhodl prásknout, vlkodlakovi by nevěřili. Proto na chvilku zavře oči a v jejích rukách se objevila její magie. Bylo to jenom červené světélko, ale sama byla ráda, že to aspoň pro teď ovládla. Chvilku se na ně dívá, ale pak zvedne hlavu.

"Víš co se stane s lovcem, když se stane nadpřirozeným?" zamumlá a magie pohasne.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Scott McCall House   

Návrat nahoru Goto down

Scott McCall House
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld :: Beacon Hills-
Přejdi na: