...

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Rousseau's bar

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Theo Raeken

PříspěvekPředmět: Re: Rousseau's bar   Tue Oct 30, 2018 9:25 pm

,, ah takže je to napokon pravda." Theo si jemne povzdychol a dokonca si zahryzol do spodnej pery pretože sa musel ubrániť menšiemu úsmevu ba dokonca malému smiechu. No nezasmial sa, to rozhodne nie, len to sebe zadržal a následne sa musel opäť posnažiť aby ju nabádal na to správne miesto.
,, myslel som si, že si ako tvoja rodina. Počkaj ako len že som to počul od tých upírov?." snažil sa zalapať v pamäti pri rozhovore s dvoma upírmi, ktorý zomierali postupne, jeden po druhom pomerne bolestivou smrťou, ktorú dokázal rafinovane zatajiť.
,, takže. Počul som, že toto mesto je pod nadvládou hrozného Mikaelsona. To je ten najmladší? Klaus nemýlim sa? myslím si, že som mal ísť rovno za ním s informáciami, ktoré mám alebo nie nie, s ním by som sa možno nedokázal ani len pozhovárať. pretože som počul, že je pomerne.. počkajme si na to správne slovo. áno! Paranoidný." no to bol možno aj Theo aj napriek tomu, že on mal vopred daných niekoľko krokov, ktorých sa chcel držať a nikto mu v tom nemohol zabrániť.
,, potom je tu Elijah, ten ktorý sa snaží ochrániť svoju rodinu. Ten lojálny, nemýlim sa? myslím si, že práve ten by mi mohol vedieť pomôcť. No počkať nie pomôcť ale určite by sa zaujímal o niekoľko informácií ohľadom Beacon Hills.." bolo to po prvýkrát, kedy povedal to mesto. Práve to mesto z ktorého aj on sám unikol hoci medzi poslednými ale predsa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Rebekah Mikaelson

PříspěvekPředmět: Re: Rousseau's bar   Tue Oct 30, 2018 10:09 pm

Sleduje ho a zatím opravdu neví co si o něm má myslet. Přimhouří oči a znovu upije ze sklenice, kterou následně položí na pult. "Ano nejspíš budu jako má rodina..." nechápavě zakroutí hlavou a dál ho poslouchá.
Když si poslechne vyprávění o jejím prvním bratrovi jen pozvedne obočí. "Máš docela zajímavé informace, nejspíš se o nás roznášejí různé věci." Sleduje ho, je docela zvláštní kolik informací si zjistil. Stále ale neví o co mu jde a začíná jí to být lehce nepříjemné. Ten jeho pohled a všechno. Tenhle člověk se jí nelíbí.
Jakmile se dozví další informace i o Elijahovi jen protočí očima. "Takže, právě jsem si poslechla přednášku o svých bratrech. To je sice zajímavé, ale stále jsem se nedozvěděla co se děje a proč jsi mě vyhledal. Ano mohl jsi vyhledat Elijaha, jak jsi mi právě řekl, ale sedím tady já a ne on. Takže Theo? Co mi tajíš o tom tvém městečku?" název jeho města nikdy v životě neslyšela, takže neví proš by se o něj měla nějak více zajímat.
Návrat nahoru Goto down
Theo Raeken

PříspěvekPředmět: Re: Rousseau's bar   Wed Oct 31, 2018 11:33 am

,, práve o to ide kráska.." povedal mierne zaujato no následne sa zahryzol do spodnej pery a otočil sa na barmanku, ktorej venoval malý úsmev a naznačil jej, že si určite ešte jednu rundu vezme. Potreboval to, pretože mal pocit, že tento rozhovor bud nebude viesť nikam alebo naopak, on sa nedozvie niečo, čo by potreboval. No aspoň vec ohľadom lovcov pošle dalej a čoskoro si ľudia budú všímať fakty okolo seba. Toto mesto bude čoskoro miestom, kde sa bude nachádzať všetok nadprirodzenum. A to mu doslova vyhovuje. prečo? pretože bude tak mnoho mnoho možností ako si získať tie najlepšie kúsky do svojej smečky. Bol ako zberateľom, ktorý sa neuspokojil len s jedným vzácnym kúskom, potreboval ich mať niekoľko a tá vášeň stále rástla a rástla.

,, teraz je to aj vaša starosť ak sa nemýlim. Do vášho mesta prichádzajú ľudia z okolia. Všetko sa bude meniť pretože New Orleans sa stáva stredom nadprirodzena. Prosím nehovor mi, že si sa nedopočula o tom, čo sa stalo v Beacon Hills. Alebo sa vážne so svojimi súrodencami vôbec nerozprávaš? " mierne nadvihol kútik pier, ani si len neuvedomovala, že takto od nej získaval informácie. Jedna odpoved za druhou a on si sám potvrdil niekoľko vecí. Bol nevypočítateľným človekom o tom nebolo najmenších pochýb.

,, takže dobre. kedže si sa v tomto okamihu zatiaľ od svojej rodiny nedozvedela nič. Hm.." Theo premýšľal, tak úpenlivo premýšľal. ,, aspoň by si mi mohla dať menšiu radu nemyslíš? ako to je s vlkodlakmi, ktorý sa nachádzajú v zátoke? " zaujímalo ho to, to rozhodne áno. Theo vedel, že čoskoro sa bude musieť stretnúť s niekým, kto to tam vedie a možno ho naviesť k tomu aby urobil jeden krok vpred.
Návrat nahoru Goto down
Rebekah Mikaelson

PříspěvekPředmět: Re: Rousseau's bar   Wed Oct 31, 2018 1:34 pm

Pozvedne docela nechápavě obočí a pohlédne na něj. Tenhle kluk se jí ani za mák nelíbil a neměla z něj dobrý pocit. Sledovala jeho pohyby a to jak se tvářil a nic mu nevěřila, ani ten jeho hezký nos mezi očima.
Jakmile začne mluvit, jen si oddychne a poslouchá ho. Raději se napije, protože je jí jasné, že na tohle bude potřebovat alkohol. "Ne?" pokrčí rameny a objedná si další drink. "Absolutně nevím co je to za zapadákov to tvoje Beacon Hills." protočí trošku rozhozeně očima, nemá ráda tohle dlouhé vybavování. On ji sem z nějakého důvodu pozval a stále se od něj nedozvěděla nic, absolutně nic. "Do mě a mých sourozenců ti nemá co být. Stále jsem se ale nedozvěděla, co po mě chceš." poví vážně a zvýší trošku hlas.
"Zdá se mi, že mou rodinu znáš nějak více. Zvláštní...Nikdy se o tobě nezmínili. Nikdo, ani jeden z nich." ušklíbne se a objedná si další drink. Po jeho poslední otázce jen pozvedne obočí a podívá se na něj jak na idiota. "To nemůžeš myslet vážně." řekne ironicky. "Neznám tě a budu ti podávat nějaké informace? Ty jsi se naprosto zbláznil." Má chuť odejít, hned jak dopije drink tak to tady udělá, protože tady to nikam nevede.
Návrat nahoru Goto down
Theo Raeken

PříspěvekPředmět: Re: Rousseau's bar   Wed Oct 31, 2018 5:07 pm

Theo v jednom momente možno pochopil, že vážne je jedna z tých, kto nemá ani len to najmenšie tušenie o tom, prečo sa toľko ľudí rozhodlo práve pre ich mesto. Možno si to ešte neuvedomila, že jeden človek za druhým, ktorý páchol nadprirodzením sa rozhool zavítať do ich mestečka.
,, možno by ma to aj urazilo ak by som v tom meste býval niekoľko rokov. Ale teraz? Určite nie. Myslím si, že sme začali zle. Moje meno je Theo..“ povedal Theo pričom sa zadíval do očí blondíny, ktorá sa nachádzala pred ním. Vedel, že urobil jeden krok zlým smerom a uvedomil si to. Musel to predsa len napraviť.

,, nechcel som aby to tak vyznelo. V meste sa nachádzam len niekoľko dní, no od slov rasy ktorú som doposiaľ nepoznal, áno myslím tým upírov.. neuvedomil som si, ako to napokon z mojich úst bude znieť. Stále to pre mňa je pri upírovi niečo nové..“ povedal pričom jej venoval jeden pohľad. Nebol to strach, ktorý sa v ňom nachádzal to rozhodne nie len menšie pochybnosti o tom ako to v tomto meste vôbec chodí. ,, myslím si, že som sa mal vyjadriť na začiatku. Prišiel som do tohto mesta len z toho dôvodu aby som tu našiel miesto, kde by som bol v bezpečí. Naše mesto, ktoré je pre teba zapadákovom, bolo doslova napadnuté lovcami, ktorí mali v pláne z mesta vyštvať každého jedného, kto sa nadprirodzena nejakým spôsobom čo i len dotkol..“ v tejto chvíli sa mohlo zdať, že Theo je človekom, ktorý je sklamaným alebo dokonca zraneným, zlomeným. ,, mám mnoho informácií o tom, kto by sa tu mohol nachádzať. Mnoho informácií o tom, čo sa nachádzalo v meste o aké rasy v podstate išlo. Mohol by som byť k pomoci za pár informácií..“ zobral si pohárik opäť k sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Rousseau's bar   

Návrat nahoru Goto down

Rousseau's bar
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld :: New Orleans-
Přejdi na: