Underworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hlášky našich postáv

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Posts : 179
Join date : 01. 09. 18

Hlášky našich postáv Empty
PříspěvekPředmět: Hlášky našich postáv   Hlášky našich postáv EmptyWed Dec 05, 2018 6:07 pm

Hlášky našich postáv Giphy
Návrat nahoru Goto down
https://underworld-rpg.forumczech.com
Stiles Stilinski

Stiles Stilinski


Posts : 56
Join date : 14. 10. 18

Hlášky našich postáv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlášky našich postáv   Hlášky našich postáv EmptyWed Dec 05, 2018 6:10 pm

Stiles pokúšaj sa niekomu pochváliť vzhľad
zdravím ťa, dnes ti to náramne pristane.." povedal s úsmevom pričom mal v pláne jej ponúknuť aj pohárik so šampanským.
,, počkaj, nemal som to tak povedať. nechcel som povedať, že ti to pristane len v tejto chvíli.. dobre dobre, prestanem rozprávať."
Návrat nahoru Goto down
Killian Nikolov

Killian Nikolov


Posts : 20
Join date : 04. 11. 18

Hlášky našich postáv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlášky našich postáv   Hlášky našich postáv EmptyWed Dec 05, 2018 6:20 pm

Killian rozprávajúc o smrti
,, zomrieť v niekoho prítomnosti, cítiť jeho dotyk na pokožke možno dotyk na tvári alebo na ruke. Znamená to, že s niekým zomiera? myslím si, že po tom ako duša opustí ľudskú schránku nie je nik a nikto, kto by jej robil spoločnosť. No nie je niekedy samota doslova potešením? "
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski

Stiles Stilinski


Posts : 56
Join date : 14. 10. 18

Hlášky našich postáv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlášky našich postáv   Hlášky našich postáv EmptySat Feb 02, 2019 4:42 pm

Stiles sa rozpráva so svojím autom

,, prosím nenechávaj ma tu takto. nechcem aby to krásne, čo sme medzi sebou mali len tak vymizlo. prosím, skús sa ešte raz nadýchnuť! raz mi postačí k tomu, aby som si utrel slzy.." povedal Stiles pričom svoje auto jemne pohladkal po kapote.
Návrat nahoru Goto down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Posts : 81
Join date : 14. 10. 18

Hlášky našich postáv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlášky našich postáv   Hlášky našich postáv EmptySun Jun 02, 2019 7:05 pm

"Nepokoušej mě Caroline. Také by to mohlo dopadnout tak, že si tě jednoduše přehodím přes rameno, donesu sem do rezidence a zajistím ti život ve zlaté kleci." - Klaus Mikaelson
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlášky našich postáv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlášky našich postáv   Hlášky našich postáv Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlášky našich postáv
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld :: Administratíva-
Přejdi na: